Marketing

Posiadamy bogate doświadczenie oraz dużą wiedzę na temat działań związanych z marketingiem internetowym.

Porozmawiajmy

Płatne kampanie marketingowe

Zajmujemy się prowadzeniem płatnych kampanii reklamowych Google Ads i Facebook Ads.

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu kampanii o różnej wielkości – braliśmy udział w prowadzeniu kampanii dla setek firm. Zarządzaliśmy budżetem kleinta i dobieraliśmy optymalne rozwiązania, które rozwijały sprzedaż i zwiększały rozpoznawalność firm.

Social media

Prowadzimy firmowe profile na Instagramie, Facebooku, Tik Toku i innych kanałach mediów społecznościowych. Pierwsze szlify w tej materii zdobywaliśmy w momencie kiedy social media stawiały pierwsze kroki.

Analityka i wsparcie sprzedaży

Wykorzystujemy pakiet narzędzi z rodziny Google: Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Google Optimize oraz Google Data Studio. Dodatkowo do systemów, dzięki którym skutecznie zwiększamy wyniki naszych klientów zaliczamy: HotJar, Pulsible, czy Clarity. Wszystko po to, by przy możliwe niskich nakładach maksymalizować efekty i osiągać zamierzone cele.

Pozycjonowanie stron

Zajmujemy się optymalizacją stron internetowych oraz budowaniem zaplecza, które umozliwiają stronom internetowym wyświetlać się wysoko w wyszukiwarkach internetowych. Dbamy o jakość naszych działań i wykorzystujemy najnowsze trendy, żeby móc skutecznie podnosić organiczne pozycje stron naszych klientów w Google i innych wyszukiwarkach.